163 Guld- och silverbröllopsdiadem, 3 st, delvis förgyllt silver, Danmark, 18-1900-tal, bruksslitage

25474a_8dafaf1adc33252_med.jpeg
  • 25474a_8dafaf1adc33252_sm.jpeg
  • 25474b_8dafaf1accced96_sm.jpeg
  • 25474c_8dafaf1acfe4b44_sm.jpeg

Värdering600 - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK