13 Johansson, Yo (egentligen John Charles Robert J), olja, Lysekil,

21981a_8da8f1f46cfdc9f_lg.jpeg
  • 21981a_8da8f1f46cfdc9f_lg.jpeg
  • 21981b_8da8f1f46a134bc_lg.jpeg

signerad, 55 x 90 cm, smärre duklagning

Värdering1 100 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK