3 Lerin, Lars, färgträsnitt, "Deception Island",

23665a_lg.jpeg
  • 23665a_lg.jpeg
  • 23665b_lg.jpeg

signerad, daterad -91 och numrerat 63/280, bildyta 48 x 65 cm

Värdering11 000 - 12 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK