27 Lockstop, silver, barockstil, 1900-talets 1 hälft, dekor av lejon, akantus mm, total vikt 1480 gram,

23690a_8dac3fb7ec80036_lg.jpeg
  • 23690a_8dac3fb7ec80036_lg.jpeg
  • 23690b_8dac3fb7ed2db32_lg.jpeg
  • 23690c_8dac3fb7edb4dfe_lg.jpeg
  • 23690d_8dac3fb7e31a731_lg.jpeg
  • 23690e_8dac3fb7e403cef_lg.jpeg

locket med infällt mynt Gustav III, svenska importstämplar, h 22 cm

Värdering9 000 - 10 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK