138 Lockstop, silver, renässansstil, Tyskland, 1800-tal, vikt 830 gram,

23809a_8dac71d0f2c6aa8_lg.jpeg
  • 23809a_8dac71d0f2c6aa8_lg.jpeg
  • 23809b_8dac71d0f54a092_lg.jpeg
  • 23809c_8dac71d0eeab414_lg.jpeg
  • 23809d_8dac71d0f134225_lg.jpeg

heltäckande dekor av antika scener, akantus mm, oidentifierade stämplar, h 18 cm

Värdering7 000 - 8 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK