3 O'Neill, Terry, fotografi, "David Bowie in Hat, Los Angeles" 1975, signerad och numrerad 24/50, synlig bildyta 35 x 45 cm, bilden togs under inspelningen av The man who fell to earth
Värdering | 22 000 - 24 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |