#20
Ryskt kejserligt saltkar med lock, Nikolaus I, förgyllt silver, Ryssland, empire, 1800-talets 1 hälft, stansad dekor av snäckor och palmetter, lock och cuppa med genombruten dekor,
4103a_8d88010e0f132dd_lg.jpeg
  • 4103a_8d88010e0f132dd_lg.jpeg
  • 4103b_8d88010e108f706_lg.jpeg
  • 4103c_8d88010e1bed610_lg.jpeg
  • 4103d_8d88013d419ce58_lg.jpeg
  • 4103d_8d88010dda13f58_lg.jpeg
  • 4103e_8d88010df967882_lg.jpeg
  • 4103f_8d88010dea3b601_lg.jpeg
Föremål avslutades Nov 29, 2020 7:19 PM
Utropspris
10 000  - 15 000 SEK
Köparprovision: 25% (inkl. moms)
Slagavgift 50 SEK (inkl. moms)
9 följer detta föremål

© Software Copyright 2021 Skeleton. All rights reserved.