27 Taikon, Rosa, örhängen, 1 par, sterlingsilver, kulhamrade med vågmönster, dubbelt signerade samt stämplade Stockholm 1989, h 7 cm (!)
Värdering | 6 000 - 7 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |