30 Väggur, förgyllt trä och pastellage, Tyskland, empire, 1800-talets 1 hälft,

24429a_8dad475ffb66329_med.jpeg
  • 24429a_8dad475ffb66329_sm.jpeg
  • 24429b_8dad476002983d4_sm.jpeg

urtavla signerad Josef Steiner Würzburg (mästare 1817), höjd 49 cm

Värdering1 100 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK