27 SOFFOR 2 STYCK Ateljesoffan

SOFFOR 2 STYCK Ateljesoffan
  • SOFFOR 2 STYCK Ateljesoffan
  • SOFFOR 2 STYCK Ateljesoffan

Design:YrjöKukkapuro ,

Haimi ,1960-tal

längd 200cm

bredd 80cm

höjd 70cm

kraftigt slitage ,samt solblekt

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
    Hallands Auktionsverk vit logo

    Öppettider: Kontakta oss för besök

    © Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.