330 TAVLA Alvar Sunol litografi

TAVLA Alvar Sunol litografi
  • TAVLA Alvar Sunol litografi
  • TAVLA Alvar Sunol litografi
  • TAVLA Alvar Sunol litografi

Komposition signerad

16 / 45 E.A

Mått: 75 cm x 65 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
    Hallands Auktionsverk vit logo

    Öppettider: Kontakta oss för besök

    © Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.