335 TAVLA Ulf Gripenholm , Litografi

TAVLA  Ulf Gripenholm , Litografi
  • TAVLA  Ulf Gripenholm , Litografi

Surreealistisk bild

Signerad och numrerad 130 / 300

Mått 42 cm x 52 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
    Hallands Auktionsverk vit logo

    Öppettider: Kontakta oss för besök

    © Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.