660 Herrarmbandsur med länk, 18 karat rödguld, BWC Schweiz, 1900-talets mitt, total vikt 89 gram
tidtagarfunktion och höjdmätare, bruksslitage, boett med schweiziska-, länk med svenska stämplar
Värdering | 22 000 - 24 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |