62 Gueridoner, 1 par, vitmålat och förgyllt trä, gustavianska (Louis XVI?), 1770-80-tal, dekor av vädurshuvuden, -ben, klotfestoner mm,
h 114 cm, renoverade
Värdering | 55 000 - 60 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |