343 Barnstol, böjträ, Fischel, Frankrike, 1900-talets början,

8329a_8d902780ffee627_med.jpeg
  • 8329a_8d902780ffee627_sm.jpeg
  • 8329b_8d90277ef674a8b_sm.jpeg

etikettsignerad, h 64 cm, smärre skador

    Värdering600 - 700 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK