555 Okänd designer, 1950-60-tal, syvagn, bemålat trä med ekjalusi,
invändiga fack, l 70 cm, senare bemålning, slitage
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |