13 Okänd engelsk konstnär, 1800-talets 2 hälft, gouache på ben, porträtt av George, Prince of Wales - sedermera George IV,

7999a_8d8faa7aa8cab13_med.jpeg
  • 7999a_8d8faa7aa8cab13_sm.jpeg
  • 7999b_8d8faa7a9f3141e_sm.jpeg

signerad Brown, oval 8,5 x 6,5 cm, i mässingsram

    Värdering1 200 - 1 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK