24 Sittpuff/pall, textilklädd, Christian Richard, London, 19-2000-tal,

9921a_med.jpeg
  • 9921a_sm.jpeg
  • 9921b_sm.jpeg
  • 9921c_sm.jpeg

i form av skotsk terrier, Union Jackmönstrad, etikettsignerad, l 70 cm

    Värdering600 - 800 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK