382 Okänd designer, funkis, 1930-tal, lampbord, teak och lackerad metall, dubbla skivor,
justerbar lamphöjd, skivor 44 x 44 cm, bruksslitage
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |