85 Okänd konstnär, 16-1700-tal. gouache på ben, Madonnan, samtida ram i brännförgylld brons,

19569a_med.jpeg
  • 19569a_sm.jpeg
  • 19569b_sm.jpeg
  • 19569c_sm.jpeg

dekor av initialer IHS (Iesus Hominensis Salvator), invändigt försilvrad, oval 6,5 x 5,5 cm, bruksslitage, benskiva med spricka

Värdering3 200 - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK