24 Okänd konstnär, 1700-tal, olja på pannå, Madonnan, Barnet och Johannes Döparen, antagligen kopia efter renässansen,

19522a_lg.jpeg
  • 19522a_lg.jpeg
  • 19522b_lg.jpeg

39 x 32 cm, skador, välvd pannå

Utropspris2 200  - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK