24 Okänd konstnär, 1700-tal, olja på pannå, Madonnan, Barnet och Johannes Döparen, antagligen kopia efter renässansen,

19522a_med.jpeg
  • 19522a_sm.jpeg
  • 19522b_sm.jpeg

39 x 32 cm, skador, välvd pannå

Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK