302 Ridspö med invändig stickert, 1900-talets 1 hälft, läderklädd metall och ben,
skaft i form av hästben och -hov, total l 52 cm, lagning
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |