Taklampa Jan Johansen Flygsfors
Slutpris300 SEK

Golvlampa "Edvard" i mässing och plåt Boulettemodell 1900-talets 2:a hälft
Slutpris600 SEK

Golvlampa mässing Bergbom G01
Slutpris200 SEK

Bordslampa "snäckan"
Slutpris100 SEK

Bordslampa i blått Konstglas
SlutprisInga bud

Taklampor 2 st i Koppar "Tuffa" Pendel
Slutpris200 SEK

Hemi bordslampa 1980-tal
Slutpris900 SEK

Taklampa med Majolikakupa
SlutprisInga bud

Taklampa ,glas och metall,
Slutpris100 SEK

Taklampa Poul Henningsen
Slutpris700 SEK

Okänd designer för Foresti & Suardi, vägglampa, mässing, skeppsmodell
Slutpris400 SEK

Adventsljusstakar "Julius" i trä 2 st 7 st ljus
Slutpris500 SEK

Advenststjärna 2 st i metall från
Slutpris300 SEK

Lampa i metall och glas - mycket sirlig och vacker
Slutpris500 SEK

Slutpris300 SEK

Bordslampa i Mässing
Slutpris100 SEK

Taklampa by Rydens
Slutpris900 SEK

Öppettider: Kontakta oss för besök
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.