Gallerimatta Äkta
Slutpris500 SEK

Matta handknuten Täbriz
Slutpris4 000 SEK

Matta handknuten Meshed
Slutpris5 200 SEK

Matta Röllakan signatur ES
Slutpris700 SEK

Matta rölakan signerad E.R
Slutpris200 SEK

Matta handknuten Asiatisk grön med mönster
SlutprisInga bud

Matta Marie Olsson Nylander
Slutpris1 000 SEK

Matta handknuten
Slutpris400 SEK

Kinesisk handvävd matta med en blomstervasdesign.
Slutpris100 SEK

Handvävd persisk matta i ull 69 x 55
Slutpris100 SEK

Handknuten orientalisk matta i silke
Slutpris1 000 SEK

Persisk Heriz-Karajeh löpare
Slutpris100 SEK

Kinesisk väggbonad/matta i siden med motiv av pioner
Slutpris100 SEK

Kinesiska sidenmattor 2 st
Slutpris100 SEK

Axelremsväska, vaxad bomull med läderdetaljer, Barbour Wax Leather Mail Bag,
Slutpris300 SEK
Värdering600 - 700 SEK

Warhol, Andy, efter, för Ege Art Denmark, Danmark, väggmatta, "Shot red Marilyn-1964"
Slutpris700 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK

Handknuten orientalisk matta, troligen Persisk
Slutpris400 SEK

Gallerimatta, röd troligen Persisk
Slutpris500 SEK

Handknuten orientalisk matta, troligen Afgansk
Slutpris200 SEK

Matta, indiska
SlutprisInga bud

Rölakanmatta svart med blommönster
Slutpris700 SEK

Ko-skinnsmatta
Slutpris100 SEK

Julduk, röd Lin: 55% Bomull: 45%
Slutpris100 SEK

Julduk röd med stjärnor Lin/Bomull
Slutpris100 SEK

Öppettider: Kontakta oss för besök
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.