Elsie Stenström
SlutprisInga bud

Helmer Osslund efter tryck, signerad i trycket
Slutpris300 SEK

Tavla Per Berger olja på pannå
SlutprisInga bud

Tavlor tryck
SlutprisInga bud

Tavla Fotokonst av Cecilia Thornberg
Slutpris100 SEK

Tavla Hans Ekegård Olja
Slutpris500 SEK

Karta Litografiskt tryck Bengtssons Litografiska AB 1953 efter äldre förlaga 1733
Slutpris100 SEK

Tavla Lito Sven Johansson
SlutprisInga bud

Tavla Olle Agnell olja
Slutpris400 SEK

Tavla olja Y Engwall 1945
SlutprisInga bud

Tavla George Jetel Olja
Slutpris100 SEK

Tavla George Jetel Olja
SlutprisInga bud

Tavlor 2st Leif Holgersson
SlutprisInga bud

Litografi Torbjörn Zetterholm
SlutprisInga bud

Litografi Ingvar Adamsson
SlutprisInga bud

Litografi "ungt par som dansar" Marika Lang
Slutpris300 SEK

Väggkonstverk, handgjord och unik i blandteknik av Kis Spirello
SlutprisInga bud

Tavla okänd konstnär
Slutpris100 SEK

Tavla Litografi Alain Berck Vitz
SlutprisInga bud

Tavla litografi Josep Baques
Slutpris200 SEK

Tavla Litografi Josep Baques
Slutpris400 SEK

Tavla Litografi Georges Point
Slutpris200 SEK

Harmenszoon van Rijn, Rembrandt, kopia efter, olja, "Man in oriental costume" efter original från 1633 i Alte Pinakotek, sekelskiftet 1900
Slutpris100 SEK
Värdering700 - 800 SEK

Nørregaard, Jette, måleri på skifferplattor, triptyk, signerad
Slutpris300 SEK
Värdering500 - 600 SEK

Tavlor 2 st med motiv på Marylin Monroe
Slutpris800 SEK

Tavla av Ulf "Ulven" Schlyter i silverfärgad ram
Slutpris500 SEK

Inramad konstutskrift av den japanska konstnären Haroshi
Slutpris100 SEK

Tavla Emil Westman
SlutprisInga bud

Tavla Lito Axel Olson
Slutpris100 SEK

Tavla Akvarell Pompeji
SlutprisInga bud

Tavla Harald Grovens
SlutprisInga bud

Tavla olja
Slutpris100 SEK

Tavla Eyvind Olesen
SlutprisInga bud

Färglitografi föreställande en skogsstig S. Clark
Slutpris300 SEK

Färglitografi av Catharina. B Liljegren 1995
Slutpris100 SEK

Färglitografi av Catharina B Liljegren 1995
Slutpris100 SEK

Signerad litografi "Vinterdag" Lill Norén numrerad 122 / 325
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 500 SEK

Färglitografi av Kjell Sundberg
Slutpris200 SEK
Värdering700 - 800 SEK

Färglitografi av Lillan Michelin signerad 200 / 290
Slutpris100 SEK
Värdering400 - 600 SEK

Färglitografi troligen Kjell Sundberg
Slutpris200 SEK
Värdering600 - 1 000 SEK

Färglitografi av Mikael Frygelius signerad 42 / 250
SlutprisInga bud

Färglitografi av Lillan Michelin signerad 208 / 290
Slutpris100 SEK

Baques, Josep färglito 2 st
Slutpris400 SEK

Tavla Akvarell "Kungamötet på Halmstad slott" av Helge Öhrn
SlutprisInga bud

Tavla Lito Timo Solin 75/75
Slutpris100 SEK

Tavla Litografi Boris Zatz Stilleben
SlutprisInga bud

Tavla Olja Henning Hougaard
SlutprisInga bud

Tavla Olja Gunnar Gotemark
Slutpris300 SEK

Öppettider: Kontakta oss för besök
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.