Elsie Stenström
Elsie Stenström
SlutprisInga bud
Helmer Osslund efter tryck, signerad i trycket
Slutpris300 SEK
Tavla Per Berger olja på pannå
SlutprisInga bud
Tavlor tryck
Tavlor tryck
SlutprisInga bud
Tavla Fotokonst av Cecilia Thornberg
Slutpris100 SEK
Tavla Hans Ekegård Olja
Tavla Hans Ekegård Olja
Slutpris500 SEK
Karta Litografiskt tryck Bengtssons Litografiska AB 1953 efter äldre förlaga 1733
Slutpris100 SEK
Tavla Lito Sven Johansson
Tavla Lito Sven Johansson
SlutprisInga bud
Tavla Olle Agnell olja
Tavla Olle Agnell olja
Slutpris400 SEK
Tavla olja Y Engwall 1945
Tavla olja Y Engwall 1945
SlutprisInga bud
Tavla George Jetel Olja
Tavla George Jetel Olja
Slutpris100 SEK
Tavla George Jetel Olja
Tavla George Jetel Olja
SlutprisInga bud
Tavlor 2st Leif Holgersson
Tavlor 2st Leif Holgersson
SlutprisInga bud
Litografi Torbjörn Zetterholm
Litografi Torbjörn Zetterholm
SlutprisInga bud
Litografi Ingvar Adamsson
Litografi Ingvar Adamsson
SlutprisInga bud
Litografi "ungt par som dansar" Marika Lang
Slutpris300 SEK
Väggkonstverk, handgjord och unik i blandteknik av Kis Spirello
SlutprisInga bud
Tavla okänd konstnär
Tavla okänd konstnär
Slutpris100 SEK
Tavla Litografi Alain Berck Vitz
SlutprisInga bud
Tavla litografi Josep Baques
Tavla litografi Josep Baques
Slutpris200 SEK
Tavla Litografi Josep Baques
Tavla Litografi Josep Baques
Slutpris400 SEK
Tavla Litografi Georges Point
Tavla Litografi Georges Point
Slutpris200 SEK
Harmenszoon van Rijn, Rembrandt, kopia efter, olja, "Man in oriental costume" efter original från 1633 i Alte Pinakotek, sekelskiftet 1900
Slutpris100 SEK
Värdering700 - 800 SEK
Nørregaard, Jette, måleri på skifferplattor, triptyk, signerad
Slutpris300 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Tavlor 2 st med motiv på Marylin Monroe
Slutpris800 SEK
Tavla av Ulf "Ulven" Schlyter i silverfärgad ram
Slutpris500 SEK
Inramad konstutskrift av den japanska konstnären Haroshi
Slutpris100 SEK
Tavla Emil Westman
Tavla Emil Westman
SlutprisInga bud
Tavla Lito Axel Olson
Tavla Lito Axel Olson
Slutpris100 SEK
Tavla Akvarell Pompeji
Tavla Akvarell Pompeji
SlutprisInga bud
Tavla Harald Grovens
Tavla Harald Grovens
SlutprisInga bud
Tavla olja
Tavla olja
Slutpris100 SEK
Tavla Eyvind Olesen
Tavla Eyvind Olesen
SlutprisInga bud
Färglitografi föreställande en skogsstig S. Clark
Slutpris300 SEK
Färglitografi av Catharina. B Liljegren 1995
Slutpris100 SEK
Färglitografi av Catharina B Liljegren 1995
Slutpris100 SEK
Signerad litografi "Vinterdag" Lill Norén numrerad 122 / 325
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 500 SEK
Färglitografi av Kjell Sundberg
Slutpris200 SEK
Värdering700 - 800 SEK
Färglitografi av Lillan Michelin signerad 200 / 290
Slutpris100 SEK
Värdering400 - 600 SEK
Färglitografi troligen Kjell Sundberg
Slutpris200 SEK
Värdering600 - 1 000 SEK
Färglitografi av Mikael Frygelius signerad 42 / 250
SlutprisInga bud
Färglitografi av Lillan Michelin signerad 208 / 290
Slutpris100 SEK
Baques, Josep färglito 2 st
Baques, Josep färglito 2 st
Slutpris400 SEK
Tavla Akvarell "Kungamötet på Halmstad slott" av Helge  Öhrn
SlutprisInga bud
Tavla Lito Timo Solin 75/75
Tavla Lito Timo Solin 75/75
Slutpris100 SEK
Tavla Litografi Boris Zatz Stilleben
SlutprisInga bud
Tavla Olja Henning Hougaard
Tavla Olja Henning Hougaard
SlutprisInga bud
Tavla Olja Gunnar Gotemark
Tavla Olja Gunnar Gotemark
Slutpris300 SEK
Hallands Auktionsverk vit logo

Öppettider: Kontakta oss för besök

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.