149 Okänd designer, fönsterdekoration, blyinfattat glas med fotografi, sen jugend,

23875a_8dacbc0bc518b86_med.jpeg
  • 23875a_8dacbc0bc518b86_sm.jpeg
  • 23875b_8dacbc0bc2c6d46_sm.jpeg

Signerad Edvin Svensson och daterad 1915, h 35 cm

    Värdering600 - 700 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK