678 Medicinskåp, delvis bemålat rostfritt stål och glas, Getinge, 1900-talets 1 hälft eller mitt, h 173 cm, proveniens: Länslasarettet Halmstad
Värdering | 4 200 - 4 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |