341 Lindstrand, Vicke, för Kosta, skulptur/brevpress, glas, fisk,
dekor av luftbubbla, signerad och numrerad 1623 (1959), l 23 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |