654 Okänd fotograf, 2 samramade fotografier föreställande flygbasen Thule på Grönland, otydligt signerade och numrerade 374/800,
a tergo etikett "Greenland Contractors, Julen 2005", yttermått inklusive ram 62 x 47 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |