202 Reklamskylt, lackerad metall och plast, 1970-tal, "Coca Cola", invädigt med lysrör, h 112 cm, ej funktionstestad, proveniens: hamburgerrestaurant i Malmö
Värdering | 4 200 - 4 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |