Decemberauktion

Decemberauktion
PABLO PICASSOS " Guernica" från 1937, tryckt reproduktion från 1900-talets senare hälft.
SlutprisInga bud
TAVLA Bengt Orup
TAVLA Bengt Orup
Slutpris1 400 SEK
TAVLA Jan Stenvinkel olja på duk
Slutpris300 SEK
TAVLA Gösta Sundström , Olja
TAVLA Gösta Sundström , Olja
SlutprisInga bud
TAVLA Björn Rosendal
TAVLA Björn Rosendal
SlutprisInga bud
TAVLA Hardy Strid
TAVLA Hardy Strid
SlutprisInga bud
TAVLA Michael Qvarsebo
TAVLA Michael Qvarsebo
Slutpris200 SEK
TAVLA Michael Qvarsebo
TAVLA Michael Qvarsebo
Slutpris200 SEK
TAVLA Jurgen Görg
TAVLA Jurgen Görg
SlutprisInga bud
TAVLA Jurgen Görg
TAVLA Jurgen Görg
SlutprisInga bud
TAVLA Jurgen Görg
TAVLA Jurgen Görg
SlutprisInga bud
TAVLA Carl Kylberg Figur-scen
TAVLA Carl Kylberg Figur-scen
SlutprisInga bud
TAVLA Carl Kylberg
TAVLA Carl Kylberg
SlutprisInga bud
TAVLA Ulf Onsberg, Olja på duk signerad
SlutprisInga bud
TAVLA Agneta Wrangel
TAVLA Agneta Wrangel
SlutprisInga bud
TAVLA Pierre Jouvet, olja på duk
Slutpris200 SEK
TAVLA Robert Mariel
TAVLA Robert Mariel
Slutpris300 SEK
TAVLA Kerstin Ericsson "Sagabiografen"
SlutprisInga bud
TAVLA Leif Brunstorff Olja på duk
SlutprisInga bud
TAVLA Sven Ljungberg "Bonde med Oxar"
SlutprisInga bud
TAVLA Anders Appelqvist,Litografi
Slutpris200 SEK
TAVLA Odd Tandberg Litografi
TAVLA Odd Tandberg Litografi
SlutprisInga bud
TAVLA Kjell Sundberg Lito
TAVLA Kjell Sundberg Lito
Slutpris200 SEK
TAVLA Lennart Ljung Olja på pannå
Slutpris200 SEK
Tavla Okänd Konstnär i olja
Tavla Okänd Konstnär i olja
SlutprisInga bud
TAVLA Peter Dahl, Litografi
TAVLA Peter Dahl, Litografi
SlutprisInga bud
TAVLA Peter Dahl, Litografi
TAVLA Peter Dahl, Litografi
SlutprisInga bud
TAVLA Ronald Reyman, Litografi
SlutprisInga bud
TAVLA ALEXANDER KAJ LINDSTRÖM Litografi
SlutprisInga bud
TAVLA Världskarta
TAVLA Världskarta
SlutprisInga bud
TAVLA CARL BERNDTSSON olja
TAVLA CARL BERNDTSSON olja
SlutprisInga bud
TAVLA KENNETH SIGVARDH Olja
TAVLA KENNETH SIGVARDH Olja
SlutprisInga bud
TAVLA KENNETH SIGVARDH olja
TAVLA KENNETH SIGVARDH olja
SlutprisInga bud
TAVLA GOTTHARD SANDBERG olja
TAVLA GOTTHARD SANDBERG olja
SlutprisInga bud
TAVLA HJALMAR LINDBLOM olja
TAVLA HJALMAR LINDBLOM olja
SlutprisInga bud
TAVLA  AXEL HAMBORN,olja
TAVLA AXEL HAMBORN,olja
SlutprisInga bud
TAVLA AXEL HAMBORN olja
TAVLA AXEL HAMBORN olja
SlutprisInga bud
Hallands Auktionsverk vit logo

Öppettider: Kontakta oss för besök

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.