13 Erixon, G Ingemar, olja, "Skånebild",

2371a_8d85270ead8c8db_med.jpeg
  • 2371a_8d85270ead8c8db_sm.jpeg
  • 2371b_8d85270ea80358d_sm.jpeg

signerad och daterad 1986, 55 x 61 cm

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK