29 Romberg, Erik Jacob, minnestavla, akvarell och tusch, Minne av födelsedagen Lotta Iwersson född den 12 Juli 1860,

2387a_8d8533bf1ee77e0_med.jpeg
  • 2387a_8d8533bf1ee77e0_sm.jpeg
  • 2387b_8d8533bf1ed8baa_sm.jpeg
  • 2387c_8d8533bf15751d6_sm.jpeg

signerad och daterad 1876, synlig pappersstorlek 16 x 19 cm

Värdering400 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK