295 Hokusai, Katsushika, träsnitt, 3 st, shunga, motiv från en så kallad "Pillow Book",
bordellscener, 2 signerade, pappersstorlek 18 x 22 cm vardera, slitage
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |