Okänd designer, 1900-talets 2 hälft, bänk, fur,_3970a_8d875dc03c04a99_lg.jpeg
Okänd designer, 1900-talets 2 hälft, bänk, fur,
Slutpris350 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Bridgebord, bonad björk med grön, filtklädd skiva, _3971a_8d875dc206be2c1_lg.jpeg
Bridgebord, bonad björk med grön, filtklädd skiva,
Slutpris250 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Soffbord, bonad björk, 1900-talets 1 hälft, _3972a_8d875dc3e277911_lg.jpeg
Soffbord, bonad björk, 1900-talets 1 hälft,
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Öronlappsfåtölj, bok med grön plyschklädsel, 1900-talets 1 hälft,_3973a_8d875dccfcfe21b_lg.jpeg
781
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Fåtölj samt bord med glasskiva, bambu och rotting, _3974a_8d875dd6c494901_lg.jpeg
Fåtölj samt bord med glasskiva, bambu och rotting,
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Fåtölj samt bord med glasskiva, bambu och rotting, _3975a_8d875dd7b56b52a_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Soffbord, bonad ek, 1920-30-tal, _3976a_8d875dd8d27d593_lg.jpeg
Soffbord, bonad ek, 1920-30-tal,
Slutpris200 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Skåp, lackerat trä med bronsbeslag, Kina, _3978a_8d875de80ed2c51_lg.jpeg
Skåp, lackerat trä med bronsbeslag, Kina,
Slutpris600 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Fåtöljer, 1 par, bonat trä med djuphäftad, grön plyschklädsel, _3988a_8d875e258262b7d_lg.jpeg
796
Fåtöljer, 1 par, bonat trä med djuphäftad, grön plyschklädsel,
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Okänd designer, soffbord, rostfritt stål med teakskiva, _4037a_8d8769823c11f64_lg.jpeg
847
Okänd designer, soffbord, rostfritt stål med teakskiva,
Slutpris700 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Okänd designer, soffbord, rostfritt stål med teakskiva, _4038a_8d8769839ed2bf2_lg.jpeg
848
Slutpris800 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Cafébord, gjutjärnsfot med skiva i gjutmassa (stratifi-moulé), SM France, Rochefort, 1900-talets 2 hälft, _4039a_8d876918518206b_lg.jpeg
849
Cafébord, gjutjärnsfot med skiva i gjutmassa (stratifi-moulé), SM France, Rochefort, 1900-talets 2 hälft,
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Cafébord, gjutjärnsfot med skiva i gjutmassa (stratifi-moulé), SM France, Rochefort, 1900-talets 2 hälft, _4040a_8d8769113809757_lg.jpeg
850
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Cafébord, gjutjärnsfot med skiva i gjutmassa (stratifi-moulé), SM France, Rochefort, 1900-talets 2 hälft, _4041a_8d87690f0b64cac_lg.jpeg
851
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Cafébord, gjutjärnsfot med skiva i gjutmassa (stratifi-moulé), SM France, Rochefort, 1900-talets 2 hälft, _4042a_8d87690d5e168bc_lg.jpeg
852
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Cafébord, gjutjärnsfot med skiva i gjutmassa (stratifi-moulé), SM France, Rochefort, 1900-talets 2 hälft, _4043a_8d87690b9418b8d_lg.jpeg
853
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Caféstolar, 7 st, bonat böjträ med grön konstlädersits, _4044a_8d87690a259d825_lg.jpeg
854
Caféstolar, 7 st, bonat böjträ med grön konstlädersits,
SlutprisInga bud
Värdering600 - 800 SEK
Skåp med fackinredning, ek, 1900-talets mitt,_4049a_8d87690780bf2f6_lg.jpeg
859
Skåp med fackinredning, ek, 1900-talets mitt,
Slutpris450 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Serveringsvagn, mässing och laminat, 1900-talets 2 hälft, _4063a_8d8769869630af9_lg.jpeg
873
Serveringsvagn, mässing och laminat, 1900-talets 2 hälft,
Slutpris500 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Okänd designer, 1900-talets 2 hälft, fotpall, trä med vinröd läderklädsel, _4065a_8d8769c18af903e_lg.jpeg
875
Okänd designer, 1900-talets 2 hälft, fotpall, trä med vinröd läderklädsel,
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK
Bridgebord, bonat trä med rödmönstrad textilklädd skiva,_4077a_8d876a329690967_lg.jpeg
887
Bridgebord, bonat trä med rödmönstrad textilklädd skiva,
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Mogensen, Börge & Meyer, Grethe för Boligens Byggeskabe, bokhylla med underskåpskåp, _4079a_8d876b28b65a1d2_lg.jpeg
889
SlutprisInga bud
Värdering800 - 1 200 SEK