Bordsur, marmor med förgyllda mässingelement, Frankrike, sekelskiftet 1900,_3814a_8d874ff281afdee_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering2 600 - 3 000 SEK
Blomsterbord, mahogny, modern tillverkning_3816a_8d874feb57203a6_lg.jpeg
Blomsterbord, mahogny, modern tillverkning
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Barnstol/bänk, trä, 1900-talets början,_3817a_8d8750224423451_lg.jpeg
Barnstol/bänk, trä, 1900-talets början,
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Barnvagn, trä, sekelskiftet 1900, sammanfällbar,_3818a_8d8750a978535b7_lg.jpeg
Barnvagn, trä, sekelskiftet 1900, sammanfällbar,
Slutpris150 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Agnell, Olle, etsning, Spanskt drama, _3825a_8d875134da06c6b_lg.jpeg
Agnell, Olle, etsning, Spanskt drama,
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Golvur, 17-1800-tal,  vitlackerat och bronserat trä, så kallat Bornholmerur, hane, _3834a_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering800 - 1 000 SEK
Presentationsskärmar mm, Skyline Displays Inc "Sky Line"_3852a_lg.jpeg
Presentationsskärmar mm, Skyline Displays Inc "Sky Line"
SlutprisInga bud
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Sovelfat, trä, 1700-tal, ovalt, signerat ES samt med bomärke,_3853a_lg.jpeg
Slutpris700 SEK
Värdering600 - 800 SEK
Docka med porslinshuvud och textilkropp, 1800-talets 2 hälft, _3866a_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Banjobarometer, pyramidmahogny med intarsia, England, 1800-talets 2 hälft,_3867a_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Parti tillbehör till gassvets; brännarmunstycken, klocka mm,_3870a_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering1 800 - 2 000 SEK
Gastuber till gassvets, 2 st, acetylen respektive syrgas, friköpta, i transportkärra,_3871a_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Munstycken till gassvets, AGA X11 Original, _3872a_lg.jpeg
Munstycken till gassvets, AGA X11 Original,
SlutprisInga bud
Värdering1 800 - 2 000 SEK
Vindflöjel med tornhuv, smide och plåtklätt trä, sekelskiftet 1900, dekor av tupp, _3873a_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering6 000 - 8 000 SEK
Tallrik, tenn, stämplad Jonas Sjöberg Varberg 1756, _3894a_8d875b3af81a495_lg.jpeg
Tallrik, tenn, stämplad Jonas Sjöberg Varberg 1756,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Luta, fur och fruktträ, 1900-talets 1 hälft, _3898a_lg.jpeg
Luta, fur och fruktträ, 1900-talets 1 hälft,
Slutpris800 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Okänd dansk designer, tidskriftsställ, ek och canvas, _3930a_lg.jpeg
Okänd dansk designer, tidskriftsställ, ek och canvas,
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
EP, signerad, China Crisis, 1981,_3952a_8d875ce7518a336_lg.jpeg
EP, signerad, China Crisis, 1981,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Parti diverse; brevkniv, fickursställ,_3955a_8d875cbf8e4d607_lg.jpeg
Parti diverse; brevkniv, fickursställ,
Slutpris250 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Aeroponisk odlingskapsel,  General Hydroponics Aerogarden, _3956a_8d875d390080b01_lg.jpeg
Aeroponisk odlingskapsel, General Hydroponics Aerogarden,
Slutpris350 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Språkkurser, 2 st, Rosetta Stone respektive Collins_3957a_8d875d333b9fbce_lg.jpeg
Språkkurser, 2 st, Rosetta Stone respektive Collins
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Gunghäst, plysch och trä, 1900-talets 2 hälft_3959a_lg.jpeg
Gunghäst, plysch och trä, 1900-talets 2 hälft
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Parti leksaker, litograferad metall, 1950-60-tal, brandbil TN Nomura Fire Department No 7, 1 Politoys "Paperino" (Kalle Anka), modellnummer 554, Italien samt 1 TPS (Toplay), järnväg Shuttle Zoo Train_3960a_lg.jpeg
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Spatserkäppar, 4 st, trä,_3989a_8d875e31d927e19_lg.jpeg
799
Spatserkäppar, 4 st, trä,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
TV, 65#, Panasonic 65 EX703E._3991a_8d8766c89ebbb72_lg.jpeg
801
TV, 65#, Panasonic 65 EX703E.
Slutpris3 000 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
Höglund, Erik för Boda, takkrona till 4 ljus,_3993a_8d8766cdc0b163e_lg.jpeg
803
Höglund, Erik för Boda, takkrona till 4 ljus,
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Arbetsbänk, lackerat trä, 1900-talets mitt, _3999a_8d8766da1ad57c4_lg.jpeg
809
Arbetsbänk, lackerat trä, 1900-talets mitt,
Slutpris450 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Solfjäder, bemålat siden, sekelskiftet 1900, _4017a_8d8768316286fda_lg.jpeg
827
Solfjäder, bemålat siden, sekelskiftet 1900,
Slutpris200 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Okänd designer, 1900-talets 1 hälft, gnistskydd, mässing,_4027a_8d8768453da01c9_lg.jpeg
837
Okänd designer, 1900-talets 1 hälft, gnistskydd, mässing,
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Resväskor, 2 st, lackerad papp med läderimiterande detaljer, _4045a_8d8768e4d5d2611_lg.jpeg
855
Resväskor, 2 st, lackerad papp med läderimiterande detaljer,
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Mikroskop i låda, Belmar, 1900-talets mitt,_4046a_8d876900f97d1f4_lg.jpeg
856
Mikroskop i låda, Belmar, 1900-talets mitt,
Slutpris250 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Metallbygglåda, Mekanik, Hedbergs Verkstäder, Osby, 1900-talets mitt,_4047a_8d876985a75f160_lg.jpeg
857
Metallbygglåda, Mekanik, Hedbergs Verkstäder, Osby, 1900-talets mitt,
Slutpris150 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Metallbygglådor, FAC 0 respektive 1-2, Mark Sylwan AB Stockholm, 1900-talets mitt_4048a_8d87698ea3c7ad1_lg.jpeg
858
Metallbygglådor, FAC 0 respektive 1-2, Mark Sylwan AB Stockholm, 1900-talets mitt
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Fiskgryta, rostfritt stål, _4051a_8d87699bd106562_lg.jpeg
861
Fiskgryta, rostfritt stål,
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Trofé, monterat älghorn, udda 10-taggare,_4052a_8d8769066149f8c_lg.jpeg
862
Trofé, monterat älghorn, udda 10-taggare,
Slutpris400 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Parti modelljärnvägsdelar, Felischman och Athearn,_4053a_8d8769a0139c57e_lg.jpeg
863
Parti modelljärnvägsdelar, Felischman och Athearn,
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Parti leksaker; tennsoldater, ångmaskin Wilesco mm,_4054a_8d8769a1f4a99c4_lg.jpeg
864
Parti leksaker; tennsoldater, ångmaskin Wilesco mm,
Slutpris350 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Robot, plast, Mister Brain, The Tru-Smoke Robot,_4055a_8d8769a5c997fb8_lg.jpeg
865
Robot, plast, Mister Brain, The Tru-Smoke Robot,
SlutprisInga bud
Värdering800 - 1 000 SEK
Serveringsvagn, mässing och laminat, 1900-talets 2 hälft, _4063a_8d8769869630af9_lg.jpeg
873
Serveringsvagn, mässing och laminat, 1900-talets 2 hälft,
Slutpris500 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Parti skålar med lock, glas, miniatyrer av så kallade ägghöns,_4067a_8d8769d8f1f2fc0_lg.jpeg
877
Parti skålar med lock, glas, miniatyrer av så kallade ägghöns,
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Äggskålar med lock, 5 st, vit glasmassa, _4068a_8d8769f21854551_lg.jpeg
878
Äggskålar med lock, 5 st, vit glasmassa,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Äggskålar, 2 st, keramik, så kallade ägghöns,_4069a_8d8769f30e7bc84_lg.jpeg
879
Äggskålar, 2 st, keramik, så kallade ägghöns,
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Damejeanner i flätade korgar, 2 st, samt svagdrickaflaska i back, _4070a_8d8769f3ec245b1_lg.jpeg
880
Damejeanner i flätade korgar, 2 st, samt svagdrickaflaska i back,
Slutpris350 SEK
Värdering400 - 500 SEK
TV Bang & Olofsen, Beovision MS 6000,_4071a_8d8769f4d31e213_lg.jpeg
881
TV Bang & Olofsen, Beovision MS 6000,
SlutprisInga bud
Värdering600 - 800 SEK
Strumpbyxor med doft (!), "Scratch 'N Sniff Fragrant Hosiery", Fashion Print Ltd,_4072a_8d8769f0849e9da_lg.jpeg
882
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Bröllopsklänning, LT Lan Ting, storlek EU 40, _4073a_lg.jpeg
883
Bröllopsklänning, LT Lan Ting, storlek EU 40,
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Parti delvis äldre diverse; månadsklocka, spelmarker, hagelmätare mm_4076a_8d876a3172678d5_lg.jpeg
886
Parti delvis äldre diverse; månadsklocka, spelmarker, hagelmätare mm
Slutpris150 SEK
Värdering200 - 300 SEK