39 Bordsfotogenlampfötter, 1 par, pressglas och förgylld brons, nygotik/nyrokoko, 1800-talets 2 hälft,

4122a_8d880b2129d45e4_med.jpeg
  • 4122a_8d880b2129d45e4_sm.jpeg
  • 4122b_8d880b21168fbc0_sm.jpeg
  • 4122c_8d880b2120265fd_sm.jpeg

h exklusive senare lampfäste 42 cm, borrade för el, 1 med glasskada

    Värdering1 200 - 1 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK