575 Ytterbelysningar, 1 par, koppar och smide, 1900-talets 2 hälft,
total h 105 cm, bruksslitage, något glas defekt proveniens: Hotel Mårtensson Halmstad
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |