25 Qvarsebo, Mikael, blandteknik, Leda och svanen,

4945a_med.jpeg
  • 4945a_sm.jpeg
  • 4945b_sm.jpeg

signerad och daterad 1997, pappersstorlek 104 x 75 cm

Värdering2 600 - 3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK