2 Vas, porslin, Kina, Qianlong, oktogonalt Mei-Ping-formad, rik dekor i underglasyrblått samt polykrom och förgylld emalj av växtlighet, fjärilar mm,

4922a_8d8985c4cf1d614_med.jpeg
  • 4922a_8d8985c4cf1d614_sm.jpeg
  • 4922b_8d8985c4c56d3f1_sm.jpeg
  • 4922c_8d8985c4c683fee_sm.jpeg
  • 4922d_8d8985c4ccc25b0_sm.jpeg

h 23 cm, smärre nagg

Värdering3 000 - 4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK