39 Aftonväska, textil med silverbeslag, 1910-20-tal,

5673a_8d8b710495b4be7_med.jpeg
  • 5673a_8d8b710495b4be7_sm.jpeg
  • 5673b_8d8b710496700d4_sm.jpeg

dekor av frukter, putti mm, otydliga stämplar, total h 45 cm

Värdering1 200 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK