29 Okänd designer för Anton Michelsen, cocktailmixer, glas och sterlingsilver, 1950-60-tal,

5669a_8d8b70d4f3d23cf_med.jpeg
  • 5669a_8d8b70d4f3d23cf_sm.jpeg
  • 5669b_8d8b70d4ea27e44_sm.jpeg
  • 5669c_8d8b70d4e047b62_sm.jpeg

stämpelsignerad, h 22 cm, medföljer pinne i nysilver

Värdering1 400 - 1 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK