21 Okänd konstnär, 1900-tal, olja, Venedigmotiv,

5714a_8d8b96e0a612d8d_med.jpeg
  • 5714a_8d8b96e0a612d8d_sm.jpeg
  • 5714b_8d8b96e0a53f2aa_sm.jpeg

otydligt signerad, 41 x 32 cm

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK