4 Skulptur, soapstone, Kina, 18-1900-tal, Shoulao,

5693a_8d8b8a1c2cf4f18_med.jpeg
  • 5693a_8d8b8a1c2cf4f18_sm.jpeg
  • 5693b_8d8b8a1c2175998_sm.jpeg
  • 5693c_8d8b8a1c216b536_sm.jpeg

h 7 cm, skador

Värdering1 000 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK