306 Tärningar, 5 st, sterlingsilver, Mexiko 1900-talets mitt, 1 cm i sida,
stämplade, total vikt 26 gram
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |