165 Kioskvagn, mahogny med glasrutor och metallbeslag, Trobäcks Möbler Ängelholm, 1900-talets mitt,

25478a_med.jpeg
  • 25478a_sm.jpeg
  • 25478b_sm.jpeg
  • 25478c_sm.jpeg
  • 25478d_sm.jpeg
  • 25478e_sm.jpeg

l 135 cm, proveniens: Länslasarettet Halmstad, bruksslitage, handtag och vissa dragluckor saknas

Värdering1 100 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK