7 Sidenbroderi, delvis bemålat, sengustavianskt, kvinna i landskap, otydligt signerat och daterat 1806, synlig storlek 32 x 27 cm, proveniens: adliga ätten Tham, skador

25269a_8daf3e1dde54363_med.jpeg
  • 25269a_8daf3e1dde54363_sm.jpeg
  • 25269b_8daf3e1dba14ac3_sm.jpeg
  • 25269c_8daf3e1dc70453e_sm.jpeg

Värdering600 - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK