Laddar...
Novemberauktion
Novemberauktion söndagen den 26/11 klockan 16.00.
Visning:
Fredag 24/11 klockan 12.00 - 19.00
Lördag 25/11 klockan 12.00 - 17.00
Söndag 26/11 klockan 12.00 - 16.00
Lägsta föremålsnummer
![Klarinett i låda, Richard Keilwerth, medföljer munstycken_34035a_8dbe9e6a008d316_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34035-itemimages/34035a_8dbe9e6a008d316_med.jpeg)
675
Klarinett i låda, Richard Keilwerth, medföljer munstycken
Slutpris1 600 SEK
Värdering400 - 500 SEK
![Rasmussen, AF, ljusstakar, 1 par, sterlingsilver, modell 207B, signerade, h 7,5 cm, diameter 10 cm, fyllda_34036a_8dbe9e6b0cd43cc_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34036-itemimages/34036a_8dbe9e6b0cd43cc_med.jpeg)
676
Rasmussen, AF, ljusstakar, 1 par, sterlingsilver, modell 207B, signerade, h 7,5 cm, diameter 10 cm, fyllda
SlutprisInga bud
Värdering1 500 - 1 600 SEK
![Bang, Jacob, byst, blåglaserat stengods, porträtt av författaren Henrik Pontoppidan, signerad och daterad 2002, h 41 cm_34156a_8dbec319703ac2b_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34156-itemimages/34156a_8dbec319703ac2b_med.jpeg)
677
Bang, Jacob, byst, blåglaserat stengods, porträtt av författaren Henrik Pontoppidan, signerad och daterad 2002, h 41 cm
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
![Okänd kinesisk konstnär, 1900-tal, gouache på siden, flodlandskap, oidentifierad text och signatur, synlig storlek 145 x 74 cm_34157a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34157-itemimages/34157a_med.jpeg)
678
Okänd kinesisk konstnär, 1900-tal, gouache på siden, flodlandskap, oidentifierad text och signatur, synlig storlek 145 x 74 cm
Slutpris500 SEK
Värdering500 - 600 SEK
![Matta, semiantik Kayseri Zaff, 200 x 90 cm, fläck_34158a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34158-itemimages/34158a_med.jpeg)
679
Matta, semiantik Kayseri Zaff, 200 x 90 cm, fläck
Slutpris500 SEK
Värdering500 - 600 SEK
![Skulptur, patinerad metall, sannolikt så kallad Grand Toursouvenir, stående Napoleon I, h 23 cm_34160a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34160-itemimages/34160a_med.jpeg)
680
Skulptur, patinerad metall, sannolikt så kallad Grand Toursouvenir, stående Napoleon I, h 23 cm
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 500 - 1 600 SEK
![Araújo, Emanõel, portfölj med 7 färgträsnitt (samt smutstitel), "Bahia" 1964, samtliga signerade, ed Editóra Cultrix 1965, pappersstorlek 54 x 38 cm, _34159a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34159-itemimages/34159a_med.jpeg)
681
Araújo, Emanõel, portfölj med 7 färgträsnitt (samt smutstitel), "Bahia" 1964, samtliga signerade, ed Editóra Cultrix 1965, pappersstorlek 54 x 38 cm,
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
![Strüwer, Ardy, färglitografi, "Interiör + 2 palmer", signerad och numrerad 67/100, synlig pappersstorlek 27 x 32 cm_34161a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34161-itemimages/34161a_med.jpeg)
682
Strüwer, Ardy, färglitografi, "Interiör + 2 palmer", signerad och numrerad 67/100, synlig pappersstorlek 27 x 32 cm
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
![Okänd designer för Herman A Kähler, Nästved, skålfat, glaserat lergods, dekor av fågel mm mot urangul fond, signerad, dia 31 cm, obetydliga nagg_34038a_8dbe9ecf1f0f3fc_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34038-itemimages/34038a_8dbe9ecf1f0f3fc_med.jpeg)
683
Okänd designer för Herman A Kähler, Nästved, skålfat, glaserat lergods, dekor av fågel mm mot urangul fond, signerad, dia 31 cm, obetydliga nagg
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
![Vallien, Bertil för Kosta Boda, skålfat, glas, dekor av polykroma invälsningar, etikettmärkt och handsignerad, dia 27 cm_34039a_8dbe9ed01a568d6_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34039-itemimages/34039a_8dbe9ed01a568d6_med.jpeg)
684
Vallien, Bertil för Kosta Boda, skålfat, glas, dekor av polykroma invälsningar, etikettmärkt och handsignerad, dia 27 cm
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
![Okänd keramiker, skål, rakubränt lergods, invändig blåtonad glasyr, oidentifierad signatur, h 8 cm_34040a_8dbe9ed12cf08cb_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34040-itemimages/34040a_8dbe9ed12cf08cb_med.jpeg)
685
Okänd keramiker, skål, rakubränt lergods, invändig blåtonad glasyr, oidentifierad signatur, h 8 cm
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
![Okänd designer, möjligen Bertel Thorvaldsen för Søholm, relief, delvis bemålat lergods, Pallas Athena, dia 28 cm_34041a_8dbe9ed2954c9cf_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34041-itemimages/34041a_8dbe9ed2954c9cf_med.jpeg)
686
Okänd designer, möjligen Bertel Thorvaldsen för Søholm, relief, delvis bemålat lergods, Pallas Athena, dia 28 cm
Slutpris350 SEK
Värdering400 - 500 SEK
![Heerup, Henry, färglito, bröllopsscen, signerad - 71 i stenen, ur mappen Nytår 1972, synlig pappersstorlek 35 x 43 cm_34043a_8dbe9f1995ea104_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34043-itemimages/34043a_8dbe9f1995ea104_med.jpeg)
687
Heerup, Henry, färglito, bröllopsscen, signerad - 71 i stenen, ur mappen Nytår 1972, synlig pappersstorlek 35 x 43 cm
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
![Silvermuggar, 9+1 st, höjd 45 mm, vikt 265 gram_34044a_8dbe9f1ab6242cb_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34044-itemimages/34044a_8dbe9f1ab6242cb_med.jpeg)
688
Silvermuggar, 9+1 st, höjd 45 mm, vikt 265 gram
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
![Karbinhake för fallskärmsjägare M/RZ1 /16 /20 /36, Tyskland, 1900-talets 1 hälft, l 11 cm, enligt uppgift funnen i ett störtat transportflygplan vid Souda på Kreta_34162a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34162-itemimages/34162a_med.jpeg)
689
Karbinhake för fallskärmsjägare M/RZ1 /16 /20 /36, Tyskland, 1900-talets 1 hälft, l 11 cm, enligt uppgift funnen i ett störtat transportflygplan vid Souda på Kreta
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
![Karbinhake för fallskärmsjägare M/RZ1 /16 /20 /36, Tyskland, 1900-talets 1 hälft, l 11 cm, enligt uppgift funnen i ett störtat transportflygplan vid Souda på Kreta_34163a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34163-itemimages/34163a_med.jpeg)
690
Karbinhake för fallskärmsjägare M/RZ1 /16 /20 /36, Tyskland, 1900-talets 1 hälft, l 11 cm, enligt uppgift funnen i ett störtat transportflygplan vid Souda på Kreta
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
![Ordenstecken, förgyllt silver och emalj, kraschan för Kommendör av Brasilianska Södra korsets orden, dia 75 mm, proveniens: ambassadör Jens Malling, emaljskador_34164a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34164-itemimages/34164a_med.jpeg)
691
Ordenstecken, förgyllt silver och emalj, kraschan för Kommendör av Brasilianska Södra korsets orden, dia 75 mm, proveniens: ambassadör Jens Malling, emaljskador
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK
![Mekanisk leksak, litograferad plåt, Strenco, Tyskland, 1950-tal, robot modell "ST1", h 18 cm, anlupen, antenn saknas_34166a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34166-itemimages/34166a_med.jpeg)
692
Mekanisk leksak, litograferad plåt, Strenco, Tyskland, 1950-tal, robot modell "ST1", h 18 cm, anlupen, antenn saknas
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
![Borgström, Carl Einar för Ystad Metall, ljusstakar 1 par, patinerad brons, duvor saknas, höjd 14 cm_34165a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34165-itemimages/34165a_med.jpeg)
693
Borgström, Carl Einar för Ystad Metall, ljusstakar 1 par, patinerad brons, duvor saknas, höjd 14 cm
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
![Jalk, Grete för P Jeppesen Møbelfabrik, Store Heddinge Danmark, 1950-60-tal, soffbord, teak med infattad svart melaminskiva, l 160 cm_34167a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34167-itemimages/34167a_med.jpeg)
694
Jalk, Grete för P Jeppesen Møbelfabrik, Store Heddinge Danmark, 1950-60-tal, soffbord, teak med infattad svart melaminskiva, l 160 cm
SlutprisInga bud
Värdering1 300 - 1 400 SEK
![Zarf, delvis förgyllt silver, sannolikt osmansk, 17-1900-tal, h 4,5 cm_34168a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34168-itemimages/34168a_med.jpeg)
695
Zarf, delvis förgyllt silver, sannolikt osmansk, 17-1900-tal, h 4,5 cm
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK
![Okänd dansk designer, matbord, teak, med 2 utdragbara skivor, så kallat holländskt utdrag, 1950-60-tal, totalt 246 x 85 cm_34123a_8dbeaa505f31525_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34123-itemimages/34123a_8dbeaa505f31525_med.jpeg)
696
Okänd dansk designer, matbord, teak, med 2 utdragbara skivor, så kallat holländskt utdrag, 1950-60-tal, totalt 246 x 85 cm
Slutpris2 000 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
![Kaminur, förgylld och patinerad brons, senempire, 1800-talets mitt, dekor av kvinna på bergsformation, höjd 34 cm, pendel saknas_34045a_8dbe9f1be312028_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34045-itemimages/34045a_8dbe9f1be312028_med.jpeg)
697
Kaminur, förgylld och patinerad brons, senempire, 1800-talets mitt, dekor av kvinna på bergsformation, höjd 34 cm, pendel saknas
SlutprisInga bud
Värdering1 500 - 1 600 SEK
![Okänd designer för Valenti, Barcelona, kaviarskål med lock, nysilver med glasinsats, diameter 18 cm, isats med smärre nagg_34068a_8dbea6ed173006a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34068-itemimages/34068a_8dbea6ed173006a_med.jpeg)
698
Okänd designer för Valenti, Barcelona, kaviarskål med lock, nysilver med glasinsats, diameter 18 cm, isats med smärre nagg
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
![Aamodt, Jahn för Conform, tillskriven, snurrfåtölj med fotpall, böjträ med läderdetaljer, klädsel i grafitfärgat fårskinn, möjligen modell Easy_34127a_8dbeaa912baafd1_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34127-itemimages/34127a_8dbeaa912baafd1_med.jpeg)
699
Aamodt, Jahn för Conform, tillskriven, snurrfåtölj med fotpall, böjträ med läderdetaljer, klädsel i grafitfärgat fårskinn, möjligen modell Easy
Slutpris4 000 SEK
Värdering4 200 - 4 400 SEK
![Aamodt, Jahn för Conform, tillskriven, snurrfåtölj med fotpall, böjträ med läderdetaljer, klädsel i grafitfärgat fårskinn, möjligen modell Easy_34126a_8dbeaa8fee6978a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34126-itemimages/34126a_8dbeaa8fee6978a_med.jpeg)
700
Aamodt, Jahn för Conform, tillskriven, snurrfåtölj med fotpall, böjträ med läderdetaljer, klädsel i grafitfärgat fårskinn, möjligen modell Easy
Slutpris4 000 SEK
Värdering4 200 - 4 400 SEK
![Okänd designer för Royal Copenhagen, golvvas, porslin, polykrom underglasyrdekor av Kronborg Slott, höjd 43 cm_34046a_8dbea6eb00b32b9_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34046-itemimages/34046a_8dbea6eb00b32b9_med.jpeg)
701
Okänd designer för Royal Copenhagen, golvvas, porslin, polykrom underglasyrdekor av Kronborg Slott, höjd 43 cm
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
![Spegel förgyllt och bronserat stuck och pastellage, nyrokoko, 1800-talets 2 hälft, b 65 cm_34169a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34169-itemimages/34169a_med.jpeg)
702
Spegel förgyllt och bronserat stuck och pastellage, nyrokoko, 1800-talets 2 hälft, b 65 cm
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
![Andersson, Mårten, färglito, "Skåpet", signerad provtryck med dedikation, synlig pappersstolek 75 x 54 cm_34170a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34170-itemimages/34170a_med.jpeg)
703
Andersson, Mårten, färglito, "Skåpet", signerad provtryck med dedikation, synlig pappersstolek 75 x 54 cm
SlutprisInga bud
Värdering1 500 - 1 600 SEK
![Matta, old/semiantik persisk, 325 x 225 cm_34171a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34171-itemimages/34171a_med.jpeg)
704
Matta, old/semiantik persisk, 325 x 225 cm
SlutprisInga bud
Värdering3 200 - 3 400 SEK
![Bennedsen, Jens Christian, olja, dansk landsby i vinter, signerad, _34174a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34174-itemimages/34174a_med.jpeg)
705
Bennedsen, Jens Christian, olja, dansk landsby i vinter, signerad,
Slutpris800 SEK
Värdering700 - 800 SEK
![Lind, Folke, olja, "Hus bland träden", signerad och daterad -51, 30 x 33 cm_34173a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34173-itemimages/34173a_med.jpeg)
706
Lind, Folke, olja, "Hus bland träden", signerad och daterad -51, 30 x 33 cm
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
![Liljedahl, Gösta, olja, Sydfranskt kustlandskap, signerad och daterad 1935, 46 x 55 cm, fransk spännram_34172a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34172-itemimages/34172a_med.jpeg)
707
Liljedahl, Gösta, olja, Sydfranskt kustlandskap, signerad och daterad 1935, 46 x 55 cm, fransk spännram
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK
![de Zwart, Willem, olja, landskap, signerad, 19 x 24 cm_34175a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34175-itemimages/34175a_med.jpeg)
708
de Zwart, Willem, olja, landskap, signerad, 19 x 24 cm
SlutprisInga bud
Värdering1 500 - 1 600 SEK
![Biilman-Petersen, Gunnar för Le Klint, bordslampa, koboltblått glas och mässing, modell Le Klint 302, design 1939, höjd 46 cm, lampskärm saknas_34047a_8dbea6fc39cb41e_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34047-itemimages/34047a_8dbea6fc39cb41e_med.jpeg)
709
Biilman-Petersen, Gunnar för Le Klint, bordslampa, koboltblått glas och mässing, modell Le Klint 302, design 1939, höjd 46 cm, lampskärm saknas
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
![Biilman-Petersen, Gunnar för Le Klint, bordslampa, bärnstensfärgat glas och mässing, modell Le Klint 343, design 1970, höjd 33 cm_34049a_8dbea6fe91fb6be_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34049-itemimages/34049a_8dbea6fe91fb6be_med.jpeg)
710
Biilman-Petersen, Gunnar för Le Klint, bordslampa, bärnstensfärgat glas och mässing, modell Le Klint 343, design 1970, höjd 33 cm
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK
![Biilman-Petersen, Gunnar för Le Klint, bordslampa, bärnstensfärgat glas och mässing, modell Le Klint 343, design 1970, h 35 cm_34050a_8dbea6ff5a1522f_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34050-itemimages/34050a_8dbea6ff5a1522f_med.jpeg)
711
Biilman-Petersen, Gunnar för Le Klint, bordslampa, bärnstensfärgat glas och mässing, modell Le Klint 343, design 1970, h 35 cm
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK
![Okänd dansk designer, antagligen för Holmegaard/Le Klint, bordslampa, brun glasmassa med mässingsmontage, 1900-talets 1 hälft, förnicklat lampfäste med porslinsvred, h inklusive lampfäste 27 cm_34079a_8dbea78dff97b35_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34079-itemimages/34079a_8dbea78dff97b35_med.jpeg)
712
Okänd dansk designer, antagligen för Holmegaard/Le Klint, bordslampa, brun glasmassa med mässingsmontage, 1900-talets 1 hälft, förnicklat lampfäste med porslinsvred, h inklusive lampfäste 27 cm
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
![Börsvåg, mässing, 1800-tal, vikter 1/2-145,1/2 gram, låda längd 18 cm_34062a_8dbea6fd6e74430_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34062-itemimages/34062a_8dbea6fd6e74430_med.jpeg)
713
Börsvåg, mässing, 1800-tal, vikter 1/2-145,1/2 gram, låda längd 18 cm
Slutpris350 SEK
Värdering400 - 500 SEK
![Henningsen, Poul för Louis Poulsen, lampa vitlackerad plåt med blå och röda detaljer, PH5, modellnummer 217099, etikettmärkt, dia 50 cm, lampfäste och sladd saknas_34075a_8dbea94d747a967_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34075-itemimages/34075a_8dbea94d747a967_med.jpeg)
714
Henningsen, Poul för Louis Poulsen, lampa vitlackerad plåt med blå och röda detaljer, PH5, modellnummer 217099, etikettmärkt, dia 50 cm, lampfäste och sladd saknas
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
![Taklampa, förgylld metall, möjligen Italien, 1900-talets mitt, dekor av vassknippe, 12 ljusarmar, h 80 cm_34176a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34176-itemimages/34176a_med.jpeg)
715
Taklampa, förgylld metall, möjligen Italien, 1900-talets mitt, dekor av vassknippe, 12 ljusarmar, h 80 cm
SlutprisInga bud
Värdering1 500 - 1 600 SEK
![Matta, semiantik/antik Teke, 140 x 115 cm_34177a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34177-itemimages/34177a_med.jpeg)
716
Matta, semiantik/antik Teke, 140 x 115 cm
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
![Okänd konstnär, 1800-tal, olja, ruinlandskap med staffagepersoner - sannolikt kopia efter äldre förebild, a tergo signerad "L.R", 52 x 41 cm_34178a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34178-itemimages/34178a_med.jpeg)
717
Okänd konstnär, 1800-tal, olja, ruinlandskap med staffagepersoner - sannolikt kopia efter äldre förebild, a tergo signerad "L.R", 52 x 41 cm
SlutprisInga bud
Värdering1 500 - 1 600 SEK
![Spegellampett till 2 ljus, förgyllt trä och stuck, högklassigt arbete i empire, omkring 1820, originalglas, brännstämplat IMB för Johan Martin Berg, _34180a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34180-itemimages/34180a_med.jpeg)
718
Spegellampett till 2 ljus, förgyllt trä och stuck, högklassigt arbete i empire, omkring 1820, originalglas, brännstämplat IMB för Johan Martin Berg,
Slutpris250 SEK
Värdering300 - 400 SEK
![Hoffman, Gaston, färgetsning, ”Les intrus”, signerad, synlig bildyta 30 x 43 cm_34181a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34181-itemimages/34181a_med.jpeg)
719
Hoffman, Gaston, färgetsning, ”Les intrus”, signerad, synlig bildyta 30 x 43 cm
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
![Matta, semiantik/antik Bachtiari, 205 x 140 cm_34179a_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34179-itemimages/34179a_med.jpeg)
720
Matta, semiantik/antik Bachtiari, 205 x 140 cm
SlutprisInga bud
Värdering1 500 - 1 600 SEK
![Okänd designer för Sewex, papperskorg, palisander, stämplad Made in Sweden, höjd 33 cm, nagg_34076a_8dbea789a7934e6_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34076-itemimages/34076a_8dbea789a7934e6_med.jpeg)
721
Okänd designer för Sewex, papperskorg, palisander, stämplad Made in Sweden, höjd 33 cm, nagg
Slutpris500 SEK
Värdering400 - 500 SEK
![Skrivpulpet, grönmålat och förgyllt trä, 1900-talets 1 hälft, bredd 89 cm_34077a_8dbea787e5883b1_lg.jpeg](https://hallands.media.skeleton.bbys.io/34077-itemimages/34077a_8dbea787e5883b1_med.jpeg)
722
Skrivpulpet, grönmålat och förgyllt trä, 1900-talets 1 hälft, bredd 89 cm
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
![](https://images.prismic.io/skeleton-hallandsauktionsverk/82bea599-bc8d-481f-9c3c-11a015218298_white+logo.png?auto=compress,format)
KONTAKT
Nässjögatan 6, 302 48 Halmstad
Tel. 035-15 69 00
info@hallandsauktionsverk.se
Öppettider 14-17 varje helgfri vardag
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.