26/4 kl 12 - 19

27/4 kl 12 -17

28/4 kl 12 - 16

28/4 kl 16

Assur, Jens, utställningsaffisch, Hishultl 2000, 50 x 70 cm_38639a_lg.jpeg
Assur, Jens, utställningsaffisch, Hishultl 2000, 50 x 70 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Klimkiewicz, Elzbieta (Ella K), ring, keramik med monterade strasstenar och pärlor, signerad, l 5 cm_38642a_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Léon, May K, färglito, Barscen, signerad och numrerad 21/260, synlig pappersstorlek 74 x 55 cm_38648a_lg.jpeg
Léon, May K, färglito, Barscen, signerad och numrerad 21/260, synlig pappersstorlek 74 x 55 cm
Slutpris600 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Okänd dansk designer, 1960-tal, golvlampa, aluminium och palisander, justerbar höjd_38641a_lg.jpeg
Okänd dansk designer, 1960-tal, golvlampa, aluminium och palisander, justerbar höjd
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Kåks, Olle, färglito, komposition, signerad och numrerad 56/180, daterad 1975, synlig pappersstorlek 60 x 45 cm_38649a_lg.jpeg
Kåks, Olle, färglito, komposition, signerad och numrerad 56/180, daterad 1975, synlig pappersstorlek 60 x 45 cm
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Corneille (egentligen Guillaume Cornelis van Beverloo), akvatint, "Couple de l'étè" 1986, ed GKM, synlig pappersstorlek 34 x 29 cm_38619a_8dc651c52c9d6ce_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Onsberg, Ulf, färglito, komposition, signerad HC, synlig pappersstorlek 75 x 62 cm_38621a_8dc651c6b37967f_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Johansson, Nils Erik, färglitografier, 2 st, stilleben, signerade, synliga pappersstorlekar 33 x 24 respektive 40 x 31 cm_38622a_8dc651c91240bb4_lg.jpeg
Johansson, Nils Erik, färglitografier, 2 st, stilleben, signerade, synliga pappersstorlekar 33 x 24 respektive 40 x 31 cm
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Modellbilar, 6 st, metall, Burago, Italien, 1900-talets 2 hälft, bland annat Ferrari F40 och Testarossa_38623a_8dc646ec5bbd6d7_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Hallampa, sk Bellmanlykta, mässing och glas, höjd 28 cm_38624a_8dc65da4b033441_lg.jpeg
Hallampa, sk Bellmanlykta, mässing och glas, höjd 28 cm
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Okänd designer för ASKO, 1960-tal, soffa, svart läderklädsel på stålmedar, l 228 cm, 2 sömmar upplupna, lagad och renoverad_38650a_8dc65278c742be8_lg.jpeg
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK