Laddar...

Oktoberauktion

Oktoberauktion
Avslutad
Robot, plast, Mister Brain, The Tru-Smoke Robot,_4055a_8d8769a5c997fb8_lg.jpeg
865
Robot, plast, Mister Brain, The Tru-Smoke Robot,
SlutprisInga bud
Värdering800 - 1 000 SEK
Avslutad
Jacobsen, Arne för Louis Poulsen, taklampa, vitlackerad metall, Royal-pendel,_4056a_8d8769a6da80de8_lg.jpeg
866
Jacobsen, Arne för Louis Poulsen, taklampa, vitlackerad metall, Royal-pendel,
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK
Avslutad
Jacobsen, Arne för Louis Poulsen, taklampa, vitlackerad metall, Royal-pendel, _4057a_8d8769a7d237346_lg.jpeg
867
Jacobsen, Arne för Louis Poulsen, taklampa, vitlackerad metall, Royal-pendel,
SlutprisInga bud
Värdering1 200 - 1 500 SEK
Avslutad
Gammelgaard, Jørgen för Design Forum, vägglampetter 1 par, vitlackerad metall och krom, "Tip-Top Lampet", _4058a_8d8769ce67d8d38_lg.jpeg
868
Gammelgaard, Jørgen för Design Forum, vägglampetter 1 par, vitlackerad metall och krom, "Tip-Top Lampet",
Slutpris600 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Avslutad
Gammelgaard, Jørgen för Design Forum, vägglampetter 1 par, vitlackerad metall och krom, "Tip-Top Lampet", _4059a_8d8769cfa5fa10f_lg.jpeg
869
Gammelgaard, Jørgen för Design Forum, vägglampetter 1 par, vitlackerad metall och krom, "Tip-Top Lampet",
Slutpris600 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Avslutad
Thorén, Lars med flera för Rörstrand, vaser 4 st, stengods, dekor av Stockholm, Kristianstad respektive blomster_4060a_8d8769becee41c8_lg.jpeg
870
Thorén, Lars med flera för Rörstrand, vaser 4 st, stengods, dekor av Stockholm, Kristianstad respektive blomster
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Avslutad
Okänd designer, 1950-tal, bordslampor, 1 par, mässing,_4061a_8d8769d0b3fa964_lg.jpeg
871
Okänd designer, 1950-tal, bordslampor, 1 par, mässing,
SlutprisInga bud
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Avslutad
Arbetsbelysningar, 1 par, delvis svartlackerad metall, Ryssland, 1900-talets 2 hälft,_4062a_8d8769a345e0c87_lg.jpeg
872
Arbetsbelysningar, 1 par, delvis svartlackerad metall, Ryssland, 1900-talets 2 hälft,
SlutprisInga bud
Värdering800 - 1 000 SEK
Avslutad
Serveringsvagn, mässing och laminat, 1900-talets 2 hälft, _4063a_8d8769869630af9_lg.jpeg
873
Serveringsvagn, mässing och laminat, 1900-talets 2 hälft,
Slutpris500 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Industribelysning, grålackerad aluminium, 1900-talets mitt eller 2 hälft, _4064a_8d8769d1cb89a85_lg.jpeg
874
Industribelysning, grålackerad aluminium, 1900-talets mitt eller 2 hälft,
SlutprisInga bud
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Avslutad
Okänd designer, 1900-talets 2 hälft, fotpall, trä med vinröd läderklädsel, _4065a_8d8769c18af903e_lg.jpeg
875
Okänd designer, 1900-talets 2 hälft, fotpall, trä med vinröd läderklädsel,
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK
Avslutad
Edenfalk, Bengt för Skruf, skål, glas, "Woodstock",_4066a_8d87699d292c5a2_lg.jpeg
876
Edenfalk, Bengt för Skruf, skål, glas, "Woodstock",
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Avslutad
Parti skålar med lock, glas, miniatyrer av så kallade ägghöns,_4067a_8d8769d8f1f2fc0_lg.jpeg
877
Parti skålar med lock, glas, miniatyrer av så kallade ägghöns,
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Avslutad
Äggskålar med lock, 5 st, vit glasmassa, _4068a_8d8769f21854551_lg.jpeg
878
Äggskålar med lock, 5 st, vit glasmassa,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Äggskålar, 2 st, keramik, så kallade ägghöns,_4069a_8d8769f30e7bc84_lg.jpeg
879
Äggskålar, 2 st, keramik, så kallade ägghöns,
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Damejeanner i flätade korgar, 2 st, samt svagdrickaflaska i back, _4070a_8d8769f3ec245b1_lg.jpeg
880
Damejeanner i flätade korgar, 2 st, samt svagdrickaflaska i back,
Slutpris350 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
TV Bang & Olofsen, Beovision MS 6000,_4071a_8d8769f4d31e213_lg.jpeg
881
TV Bang & Olofsen, Beovision MS 6000,
SlutprisInga bud
Värdering600 - 800 SEK
Avslutad
Strumpbyxor med doft (!), "Scratch 'N Sniff Fragrant Hosiery", Fashion Print Ltd,_4072a_8d8769f0849e9da_lg.jpeg
882
Strumpbyxor med doft (!), "Scratch 'N Sniff Fragrant Hosiery", Fashion Print Ltd,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Bröllopsklänning, LT Lan Ting, storlek EU 40, _4073a_lg.jpeg
883
Bröllopsklänning, LT Lan Ting, storlek EU 40,
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Avslutad
Hellqvist, Carl Gustaf, kopia efter, olja, Religionssamtal mellan Olaus Petri och Peder Galle under Västerås riksdag 1527_4074a_8d876a12235f52d_lg.jpeg
884
Hellqvist, Carl Gustaf, kopia efter, olja, Religionssamtal mellan Olaus Petri och Peder Galle under Västerås riksdag 1527
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK
Avslutad
Okänd holländsk konstnär, 1800-tal, olja, kanalparti i vinter,_4075a_8d876a13ccc56b9_lg.jpeg
885
Okänd holländsk konstnär, 1800-tal, olja, kanalparti i vinter,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Parti delvis äldre diverse; månadsklocka, spelmarker, hagelmätare mm_4076a_8d876a3172678d5_lg.jpeg
886
Parti delvis äldre diverse; månadsklocka, spelmarker, hagelmätare mm
Slutpris150 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Avslutad
Bridgebord, bonat trä med rödmönstrad textilklädd skiva,_4077a_8d876a329690967_lg.jpeg
887
Bridgebord, bonat trä med rödmönstrad textilklädd skiva,
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Avslutad
Schou, Sigurd, olja, Faustinas tempel i Villa Borghese, _4078a_lg.jpeg
888
Schou, Sigurd, olja, Faustinas tempel i Villa Borghese,
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Avslutad
Mogensen, Börge & Meyer, Grethe för Boligens Byggeskabe, bokhylla med underskåpskåp, _4079a_8d876b28b65a1d2_lg.jpeg
889
Mogensen, Börge & Meyer, Grethe för Boligens Byggeskabe, bokhylla med underskåpskåp,
SlutprisInga bud
Värdering800 - 1 200 SEK
Avslutad
Matta, old Golthog, 205 x 130 cm_4080a_8d876b6dd133582_lg.jpeg
890
Matta, old Golthog, 205 x 130 cm
Slutpris500 SEK
Värdering500 - 600 SEK
KONTAKT

Nässjögatan 6, 302 48 Halmstad

Tel. 035-15 69 00

info@hallandsauktionsverk.se

Öppettider 14-17 varje helgfri vardag

FÖLJ OSS
Denna sida skyddas av reCAPTCHA och Googles Integritetspolicy och Användarvillkor gäller.

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.